گشایش پرونده جدید؛ تفهیم اتهام محمدصابر ملک رئیسی و شیراحمد شیرانی در زندان اردبیل

محمدصابر ملک رئیسی و شیراحمد شیرانی، دو زندانی محبوس در زندان اردبیل در روزهای ۲ و ۳ بهمن ماه به دفتر قاضی ناظر زندان احضار شده و با گشایش پرونده‌ای جدید، اتهام “نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی از درون زندان” به آنها تفهیم شده است.

بیشتر بخوانید

ابوبکر رستمی دست به اعتصاب غذا زد

در پی احضار ابوبکر رستمی توسط رئیس زندان زاهدان و نامعلومی از وضعیت ایشان ، سرانجام خبر از انتقال وی به قرنطینه بمدت ۶ ماه گزارش شده است.

بیشتر بخوانید

تعقیب و گریز ماموران در ایرانشهر به واژگونی خودرو حامل سوخت و مرگ راننده منجر شد

ماموران نیروی انتظامی شاخه مرصاد در استان سیستان و بلوچستان یک خودروی حامل سوخت را مورد تعقیب و گریز قرار دادند. این تعقیب و گریز منجر به واژگون شدن خودرو و کشته شدن راننده آن شد.

بیشتر بخوانید

دو گزارش کوتاه از نقض حقوق زندانیان محبوس در زندان زاهدان

یک زندانی محبوس در زندان زاهدان به نام حسن دایی میری، توسط مسئولین زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفته و در قرنطینه این زندان به میله پرچم بسته شده است. همچنین در گزارشی دیگر سه زندانی محبوس در این زندان نیز به نامهای الیاس قلندرزهی، مرادمحمد دیوکلوچ و ابراهیم شاهوزهی از رسیدگی پزشکی به مشکلات بینایی محروم مانده و علیرغم درخواست‌های مکرر با بی توجهی مسئولین مواجه شده‌اند.

بیشتر بخوانید

تجمع اعتراض آمیز اهالی ایرافشان در مقابل پاسگاه منجر به تیر خوردن چند شهروند گردید.

اهالی ایرافشان شهرستان سرباز به علت مصادره چندین باره خودروهای ساکنان منطقه توسط نیروهای انتظامی جهت اعتراض در مقابل پاسگاه تجمع کردند، که منجر به تیراندازی ماموران به طرف مردم گردید و چند نفر از شهروندان زخمی شدند.

بیشتر بخوانید