معافیت بندر استراتژیک چابهار از تحریمهای آمریکا به بهانه توسعه اقتصادی افغانستان

آمریکا در راستای اعطای معافیت به هند در خصوص توسعه اقتصادی افغانستان از طریق اقیانوس هند بندر چابهار را از تحریمهای اقتصادی بر علیه ایران معاف نمود. 

بیشتر بخوانید

نماینده مجلس؛ آمار بالای بازماندگان از تحصیل در استان سیستان و بلوچستان

علیم یارمحمدی نماینده زاهدان و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان مجلس با انتقاد از آمار بالای بازماندگان از تحصیل در این استان، بی‌توجهی به چنین موضوعی را تهدیدی برای امنیت کشور دانست.

بیشتر بخوانید

نماینده چابهار از فاجعه بار بودن وضعیت چابهار خبر داد

نماینده چابهار؛ مردم شهرستان‌های جنوب بلوچستان با وجود دو سد و فاصله ۵۰ متری از دریا از گودال‌ها آب شرب خود را تامین می‌کنند و با حیوانات آب شرب آنها یکی است.

بیشتر بخوانید

عضو شورای شهر چابهار: هزاران چابهاری بدون آب و برق، لابلای کپرها و تایرها روزگار می‌گذرانند/ بی‌عدالتی بیداد می‌کند

مردم شهرستان چابهار از روستاهایش گرفته تا مرکز این شهرستان با مشکلات متعددی سر و کله می‌زنند و فقر در این بخش از کشور چهره‌ی بسیار متفاوت و زشتی دارد

بیشتر بخوانید

نماینده مجلس؛ وجود ۲۰ هزار فرد فاقد هویت در استان سیستان و بلوچستان

علیم یارمحمدی نماینده زاهدان در مجلس و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان از وجود ۲۰ هزار فرد فاقد هویت در این استان خبر داد

بیشتر بخوانید

توفان ۱۰۴ نفر را در سیستان و بلوچستان روانه بیمارستان کرد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت که ۱۰۴ نفر از مردم در شمال این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از توفان و گرد و خاک از ۲ روز گذشته تا کنون روانه بیمارستان و مراکز درمانی شدند.

بیشتر بخوانید

نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها؛ ۷۹ درصد مردم چابهار آب آشامیدنی ندارند

نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها وضعیت آب شهرستان چابهار را نسبت به سایر شهرهای این استان وخیم‌تر دانست.

بیشتر بخوانید

نماینده ایرانشهر: ۳ هزار روستای فاقد شبکه آبرسانی در ایرانشهر وجود دارد

محمدنعیم امینی فرد نماینده ایرانشهر درمجلس گفت که تعداد ۳ هزار روستای فاقد شبکه آبرسانی در این شهرستان وجود دارد که در حال حاضر به ۲ هزار روستا به شکل سقایی آبرسانی می شود.

بیشتر بخوانید