پای سالم ریحانه دشتی کودک ۵ ساله بلوچ توسط پزشک جراحی شد

پزشک جراح بیمارستان راسک بی ملاحضه بدون بررسی عکس گرفته شده از پای چپ ریحانه دشتی کودک ۵ ساله بلوچ که سوزنی به آن رفته بود در اطاق عمل پای راست و سالم این کودک را جراحی کرد. این پزشک قبلا هم چنین اشتباهات فاهشی مرتکب شده بود ولی مسئولین درمانی بیمارستان راسک و پزشک جراح نسبت به این حوادث پاسخگو نیستند.

بیشتر بخوانید

گروگان گرفتن فضیله بلوچ بهمراه دختر ۴ ساله و بستگانش توسط ارتش پاکستان

ارتش پاکستان در عملی غیر انسانی و ضد اخلاقی خانم فضیله بلوچ همسر و کودک خردسال دکتر الله نظر بلوچ بهمراه بستگانش را به اسارت گرفته و به مکان نامعلومی منتقل کرده است. گروه حقوق بشر بلوچستان این عمل غیر انسانی را به شدت محکوم می نماید.

بیشتر بخوانید

تحصیل حق فرزندان بلوچستان می باشد اما نه در جاده های مرگ…

در طول سال تحصیلی در بلوچستان بدلیل کمبود امکانات آموزشی برای دانش آموزان بلوچ شاهد حوداث ناگواری هستیم که منجر به ترک تحصیل و در مواردی مجروح شدن و مرگ دانش آموزان بلوج‌ می شود.

بیشتر بخوانید

دانش آموزان دختر بلوچ در حادثه رانندگی جان خود را از دست دادند.

۱۵ اسفند در حادثه ای دلخراش در مسیر روستای آپدوم از توابع بخش لاشار نیکشهر ، ۴ دانش آموز دختر بلوچ با تصادف یک پیکان وانت باری با کامیون متاسفانه جان خود را از دست دادند و یکی از آنها به شدت مجروع شده است.

بیشتر بخوانید

مرگ یک دانش آموز و دو زخمی بر اثر ریزش دیوار مدرسه در روستای بجار از توابع دشتیاری، چابهار

بر اثر ریزش دیوار مدرسه ی روستای بجار از توابع دشتیاری شهرستان چابهار یک دانش آموز بلوچ ۵ ساله کشته و دو کودک دیگر به شدت زخمی شده اند.

بیشتر بخوانید

سیستان و بلوچستان دارای بیشترین مدارس کپری ، خشت و گلی و سازه های نامقاوم در ایران است

استان سیستان و بلوچستان دارای بیشترین مدارس خشت و گلی است که از نظر فضای آموزشی و امکانات تحصیلی این استان نیازمند ۶ هزار کلاس درس جدید می باشد.

بیشتر بخوانید

فاطمه خوشادی دانش نخبه بلوچ ، دارای استعدادی بی نظیر و بدون امکانات آموزشی

فاطمه خوشاده دانش نخبه بلوچ کلاس پنجم بدون هیچ امکانات آموزشی و تحصیلی مناسب ، دارای استعداد بی نظیری است که با استعداد، هوش و ذکاوت خود مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان را به تعجب وا داشت.

بیشتر بخوانید